مجموعه شعر فراموش کردم، فراموشت کنم

الله

 

مجموعه شعر : فراموش کردم، فراموشت کنم (شامل 18 غزل و 19 شعر سپید)

 مجموعه شعر فراموش کردم فراموشت کنم

این مجموعه را می توانید از سرورهای مختلف دانلود کنید.

 

 سرور یک

سرور دو

سرور سه

سرور چهار

سرور پنج

 

/ 39 نظر / 140 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آیدا دانشمندی

سلام. با یک رباعی، سپید و غزل به روزم بعد از قرن ها... برمی گردم و حتما می خوانمتان. <<سال نو مبارک>> عاشق شده بودیم که کاری بکنیم دستی هم در گردن یاری بکنیم این زندگی آموخت که باید یک عمر شوهر داری و بچه داری بکنیم. عروسی ات باشد، تو خبر نداشته باشی به گریه فکر کنی، چشم ِ تر نداشته باشی نه اینکه رژ بزنی تا که دلبری بکنی، نه! که ابروانت را نیز برنداشته باشی www.chashm-hayash.blogfa.com

مهلا

با سلام و درود. دعوتید برای خوانش: متن مناظره (میزگرد) آقایان هادی خوانساری و سید مهدی موسوی توسط روزنامه آرمان. موفق و موید باشید دوست عزیز.

حمید سهرابی

اوشین، فیسبوک و رباعی! آخرین پنجره باز هم به روز اشت و منتظر خوانش شما

محسن بییات

سلام و عرض ادب امیدوارم حالتون خوب باشه و روزگار به کام. با یک غزل جدید کمی درد دل به روزم. منتظر نقد و نظرتان هستم. سلامت موفق باشید.

م.ر.ی.م...

من در میان جمع و دلم جای دیگری ست!

فرهنگسرای ملل

سلام و عرض ادب . احتراما از جنابعالی دعوت میگردد در نشست آزاد شعر، غزل و ترانه خوانی (بزم کلمات) که با حضور جمعی از شاعران به خصوص آقای دکتر بهروز یاسمی در تاریخ 16 و 23 شهریور 92 از ساعت 30/16 در فرهنگسرای ملل ( پارک قیطریه تهران -22212392 تلفن) برگزار می باشد شرکت فرمایید . حضور شما را در این برنامه صمیمانه گرامی میداریم ./ فرهنگسرای ملل .