گاهی <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

      لبخندی به چشمانم می ريخت

گاهی

      گل سرخی

              به سينه ام می کاشت

گاهی هم

         دستی برايم تکان می داد

                   يعنی

                           دوستت دارم

من هم دوستش داشتم

               بدون لبخندی

                         گل سرخی

                                     و يا ....

 

مهدي آذري – مجموعه شعر  فراموش كردم فراموشت كنم

/ 5 نظر / 15 بازدید
زهرا معتمدی

«خواستن ما را می سوزاند و توانستن ما را خراب ميکند ولی دانستن وجود کم توان ما را به آرامشی پايدار مي رساند» به روزم...سری بزنيد!

مريم رييس دانا

آقاي آذري سلا م . عشق يعني ساده بودن / البته در عين ساده بودن بسيار پيچيده است . همان طور كه خودت نيز به نوعي اشاره كرده اي : شهر ما دهکده ی بی خبری است / كه در آن ظلم به سر حد جنون نزديك است / و در آن عشق، دروغي ست بزرگ .

ترانه جوانبخت

فردي با اسم سهند نسيمي در وبلاگ من تعدادي كامنت مبتذل به انگليسي نوشته. من رد ياي اين فرد رو در اينترنت ييدا كردم. فكر كرده من كه در سه كشور تحصيل كردم نمي تونم از يس اين يكي بربيام؟ آدرس دو سايت كه از اين فرد نوشته اند رو بهتون ميدم تا با سهند نسيمي و اراجيف او بيشتر آشنا بشين. اين فرد با اين اسم وجود خارجي داره و اين اسم اسم مستعارش نيست. اين هم دو سايت كه از بي كاري و مبتذل نويسي سهند نسيمي در اينترنت و در بين سايتهاي ايرانيان نوشته: http://www.fallosafah.org/Shoma_19.htm http://www.iftribune.com/comments.asp?id=4&pass=47 اگر كسي با اين اسم در وبلاگتون اومد و مطلب انگليسي نوشت بدونين كه قبلا اين فرد انگل سايتها و وبلاگهاي ديگه هم بوده. اين كامنت رو به همه دوستان مي فرستم تا در جريان باشن.

دريا

سلام ، خوبي ؟ مثل هميشه شعرت قشنگ بود . موفق باشي منتظر شعر جديدت هستم . به اميد قلب پاك و دريائيت /دريا